Dodik prisustvovao na svečanoj akademiji povodom predstojećeg Ramazana

Ovakvi događaji uvijek su lijepa prilika da se podsjetimo koliko je bitno da razumijemo jedni druge, rekao je Dodik

Predsjednik RS Milorad Dodik prisustvovao je u Banskom dvoru svečanoj akademiji povodom predstojećeg mjeseca Ramazana.

Svečana akademija održana je pod pokroviteljstvom banjalučkog muftije Ismaila Smajlovića.

– Ovakvi događaji uvijek su lijepa prilika da se podsjetimo koliko je bitno da razumijemo jedni druge i da obilježavamo značajne vjerske praznike – poručio je Dodik na društvenoj mreži X.