Ovakvi događaji uvijek su lijepa prilika da se podsjetimo koliko je bitno da razumijemo jedni druge, rekao je Dodik
Predsjednik RS Milorad Dodik prisustvovao je u Banskom dvoru svečanoj akademiji povodom predstojećeg mjeseca Ramazana.
Svečana akademija održana je pod pokroviteljstvom banjalučkog muftije Ismaila Smajlovića.
– Ovakvi događaji uvijek su lijepa prilika da se podsjetimo koliko je bitno da razumijemo jedni druge i da obilježavamo značajne vjerske praznike – poručio je Dodik na društvenoj mreži X.
Присуствовао сам у Банском двору свечаној академији поводом предстојећег мјесеца рамазана, одржаној под покровитељством бањалучког муфтије Исмаила Смајловића. Овакви догађаји увијек су лијепa приликa да се подсјетимо колико је битно да разумијемо једни друге и да обиљежавамо… pic.twitter.com/MSbZDydo68
— Милорад Додик (@MiloradDodik) February 20, 2025